Джерела Уж -Альтернативні джерела енергії

Вітаємо Вас на нашому сайті! 

Ми займаємось альтернативною енергетикою з 2008 року. Досвід роботи, широкий асортимент, європейська якість, індивідуальний підхід – це основні наші переваги.

В нашому асортименті є всі види теплової техніки, яка працює на відновлювальних джерелах енергії.

IMG-203ebd7e9bda1406df77a214fa0b6644-V 2bd579f0232497380d6757e707fb60b718

Найбільшим джерелом енергії є сонце. Ми пропонуємо сонячні електростанції:

  • проект СЕС
  • продаж обладнання
  • монтаж та пусконаладка
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування СЕС.

Також пропонуємо Вашій увазі сучасні твердопаливні європейські та українські котли, які забезпечують значну економію енергоресурсів та не шкідливі для навколишнього середовища. Піролізне згорання дров забезпечує високий коефіціент корисної дії та комфортне обслуговування. Період загрузки топлива на 12-16 годин (на дровах/ брикетах), та декілька діб (на пелетах). Модульні твердопаливні котельні до 1 МВт. Високоякісні топки Gavryliv Sons -європейська якість, ціна українська.

k1   k2   k3

Також в нашому асортименті є водогрійні сонячні системи. Від моделей з найкращими параметрами виробництва Австрії, Німеччини до економних моделей виробництва Греції, Чехії. Комплектуємо сонячні системи та пакети завжди з використанням якісних комплектуючих, гарантією тривалої експлуатації та стабільності технічних параметрів. Є моделі для цілорічної або для сезонної експлуатації. Наші спеціалісти підберуть необхідну комплектацію системи залежно від Ваших побажань.

k1 k5 k6

Енергію повітря, землі та води теплові насоси можуть використати та трансформувати в теплову енергію. Пропонуємо широкий асортимент теплових насосів від європейських, японських та китайських виробників. Це найбільш комфортна та сучасна альтернатива енергозабезпечення будівлі. Це економний та екологічний спосіб опалення. Тепло відбирається з навколишнього повітря, води та землі і використовується для опалення, нагріву горячої води або підігріву басейнів.

k7 k8

Наш офіс і магазин знаходиться за адресою:

88000 м.Ужгород, вул.Собранецкая 115, конт.тел. +38 (050) 337 8184, +38 (096) 401 0516

Ми представляємо заводи -виробники:

VIGAS, Словаччина –

VIGAS

Завод з виробництва  твердопаливних піролізних котлів.  Завод виробляє піролізні котли на дровах, брикетах від 16 до 100 кВт, комбіновані котли на дровах, пелетах, вугіллі; теплогенератори, що працюють  на дровах, брикетах. Це перший завод у Словаччині, який налагодив виробництво піролізних котлів.

 

ATTACK, Словаччина 

Виробник теплової техніки, такої як котли на твердому паливі, газові чавунні і конденсаційні котли, резервуари нагріву гарячої води, акумуляційні баки,  котли та печі, що працюють на пелетах.

 

REGULUS, Чехія-

Концерн з виробництва теплової техніки для використання відновлюваних джерел енергії.  Основні напрямки виробництва: сонячні колектори та комплектуючі для сонячних систем; акумулюючі та комбіновані баки; бойлери гарячої води накопичувальні та дотичного нагріву; теплові насоси; каміни з водяною рубашкою; системи для рекуперації та провітрювання приміщень.

 

NIBE, Швеція-

Концерн з виробництва теплових насосів; котлів, печей на дровах; сонячних панелей; В концерн входять такі відомі торгові марки опалювальної техніки, як Dražice, Biawar, IWABO, AlphaInnoTec, ЭВАН та багато інших.

Ми проходили навчання у всіх компаніях, представниками яких ми є на сьогоднішній день. Всі ці підприємства є виробниками з власним повним циклом виробництва, лабораторіями для випробувань та центрами нових досліджень.

Gavryliv&Sons, Україна-

Gavryliv&Sons пропонує топки і каміни, розраховані на постійне багаторічне використання. Це виробник, який вміє і любить забезпечувати домівки теплом, не забуваючи і про естетичну складову своєї роботи. Довершеним в продукції Gavryliv&Sons є не тільки зовнішній вигляд, а й технологічна складова – виробник докладає всіх зусиль, щоб розвиватись і ставати ще кращим. Пріоритетом Gavryliv&Sons є також безпека: кваліфіковані спеціалісти подбають про правильне встановлення каміну чи печі та поінформують про безпечне використання того чи іншого елементу опалення.